Jūsų žemėje stovi stulpas? Jums priklauso išmoka, nutarė Vyriausybė

Tikėtina, daugumoje atvejų sodų bendrijose už stulpo stovėjimą nusoavoje žemėje bauda grėstu (nes sodininkai mėgsta nelegaliai prasiplėsti žemes, statant tvoras vadovautis”man ATRODO turi būti čia..” ), bet galbūt kam nors pravers tokia infromacija:

Žemės savininkai, kurių sklypuose yra įrengti elektros stulpai ar kita elektros tinklų operatorių naudojama įranga, galės gauti vienkartines kompensacijas. Trečiadienį Vyriausybė priėmė nutarimą, kuriuo patvirtino kompensacijų skaičiavimo ir mokėjimo tvarką. Prašymus kompensacijoms gauti tokią teisę turintys asmenys galės teikti bendrovei „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) per savitarnos sistemą manogile.lt.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/energetika/jusu-zemeje-stovi-stulpas-jums-priklauso-ismoka-nutare-vyriausybe-664-1006166?fbclid=IwAR1j8HFndF0vykJo01MdiAeHadBLvXLFOtZUs25rG-ZklxBN55bL9PUfOw4#&copied

1 komentaras

  1. “Kompensacija už praeitį bus mokama tik už tuos apribojimus, kurie atsirado dėl iki 2004 m. liepos 9 d. įrengtų elektros tinklų, kaip tai numatyta LR Elektros energetikos įstatyme.”
    2004 m. stulpai priklause sodu bendrijai, ESO nuosavybe jie tapo gerokai veliau, ar tikrai sodininkai gali pretenduoti i kompensacijas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *