Miestui priskirta sodų bendrija planuoja ateitį

Pasikeitusios miesto ribos palietė ir sodininkus – sodų bendrija „Girelė“ savivaldybės tarybos gegužės mėnesio sprendimu atsidūrė miesto teritorijoje.

Priskyrimas prie Kaišiadorių miesto teritorijos bendrijos narius stumia į nemažas išlaidas. Štai pakeisti gatvių pavadinimai, namų numeracija. Birželio 1-ąją valdybos pirmininkas kreipėsi į miesto seniūniją su prašymu įrengti gatvių pavadinimų lenteles, tačiau gavo atsakymą, jog pakeistos tik miesto ribos, o bendrija seniūnijai neperduota, tad seniūnijai nepriklausančio turto savo lėšomis ji tvarkyti negali.

Sužinoję, jog nuo šiol yra miestiečiai, sodininkai tiek į seniūniją, tiek į savivaldybės administraciją kreipėsi ir su kitais prašymais: dėl medžių iškirtimo Pamiškės gatvėje, dėl pralaidos remonto, tačiau atsakymas buvo tas pats. Spalio mėnesį pirmininkas į seniūniją kreipėsi su prašymu į ateinančių metų darbus įtraukti lėšas gatvių asfaltavimui ir elektrifikavimui, to paties prašė ir savivaldybės administracijos, tačiau jos direktorius raštu paaiškino, jog „šiuo metu nėra teisinio pagrindo planuoti lėšas s/b „Girelė“ kelių priežiūrai, gatvių elektrifikavimui, asfaltavimui. Vyriausybė nėra patvirtinusi s/b vidaus kelių perdavimo programos, kadastrinių matavimų atlikimo tvarkos. Todėl sodininkų bendrijoje esantis turtas, bendrojo naudojimo keliai, yra neperduoti savivaldybei“.

Daugiau skaityti: http://www.atspindziai.lt/kita/ivairenybes/miestui-priskirta-sodu-bendrija-planuoja-ateiti/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *