Miške – krūvos maišų su atliekomis

Telšių rajono sodininkų bendrijos „Putinas“ gyventojas, vaikštinėdamas naujai sutvarkytais Ilgio ežero takeliais, pasukęs į šalia esantį miško keliuką nustėro: pakelėje pūpsojo didžiulės krūvos atliekų.
Aurelija SERVIENĖ
Atliekomis užteršė mišką
Vyriškis stebėjosi šiukšlintojų poelgiu: miško keliuke pusės kilometro atstumu kas keletas metrų išmėtyta daugybė didžiulių raudonų maišų, prikimštų įvairiausių atliekų: butelių, statybinių medžiagų, rūbų ir kt.
Sodininkų bendrijos gyventojas pasakojo, jog miške paliktas šiukšles pastebėjo dar ankstyvą pavasarį, tačiau manė, kad jas į maišus surinko švarinimosi akcijos „Darom“ dalyviai ir netrukus viskas bus išgabenta. Deja, nieko panašaus! Maišai išgulėjo keletą mėnesių! Ir jei ne pilietiškas rajono gyventojas, ko gero, atliekos ten ir būtų likusios…
„Telšių ŽINIOS“ nuvyko į vietą ir miško keliuke suskaičiavo per 20 didžiulių maišų atliekų.
Atliekomis pasirūpino
Apie miške rastas šiukšles pranešėme valstybės įmonės Valstybinių miškų urėdijos Telšių regioninio padalinio gamtotvarkos specialistei Editai Lydienei. Ji „Telšių ŽINIAS“ informavo, jog Telšių rajono savivaldybės administracija pasirūpins šių atliekų išvežimu.
Telšių rajono savivaldybės administracijos Aplinkos ir civilinės saugos poskyrio ekologė Kristina Jankauskienė taip pat į pranešimą apie pažeidimą sureagavo ir atsakė, kad atliekos nurodytoje vietoje surinktos – pasirūpinta jų sutvarkymu.

 

Daugiau skaitykite: http://tzinios.lt/miske-kruvos-maisu-su-atliekomis/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *